قیمت و پیش فروش اقساطی هیوندای النترا تولید داخل. فول و نیمه فول 

قیمت و پیش فروش اقساطی هیوندای النترا تولید داخل. فول و نیمه فول 
5 (100%) 1 vote

قیمت و پیش فروش اقساطی هیوندای النترا تولید داخل. فول و نیمه فول

رسانه خودرو ::: حسن اکبری، معاون فروش و بازاریابی شرکت کرمان موتور گفت : خودروی النترای وارداتی که در حال حاضر با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان در بازار موجود است، در سال آینده به تولید انبوه خواهد رسید و قطعا قیمت این خودرو که با همان مشخصات و کیفیت حال حاضر در کرمان موتور تولید خواهد شد، کمتر از ۱۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

وی در ادامه گفت : ما با شرکت هیوندای یک برنامه استراتژیک ۳ ساله داریم که پس از اتمام این زمان، اقدامات لازم جهت سرمایه‌گذاری از طرف هیوندای در ایران انجام خواهد شد. ما در کرمان‌موتور علاوه بر محصولات هیوندای، خودروهای دیگری نیز تولید می‌کنیم و بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده، باید در سال جاری جمعا ۴۵ هزار دستگاه خودرو تولید شود که تا به امروز ۳۴ هزار دستگاه تولید شده است و تا پایان سال نیز به هدف‌گذاری خود خواهیم رسید.

کرمان موتور پس از برجام موفق شد با هیوندای کره‌جنوبی تفاهم‌نامه همکاری امضا کند. پس از آن این شرکت به‌صورت رسمی به واردات خودروهای متنوع از این شرکت کره‌ای پرداخت و دو مدل خودروی کوچک و اقتصادی هیوندای i10 و i20 را در داخل مونتاژ کرد. بر اساس اعلام مسئولان این شرکت، قرارداد همکاری کرمان موتور با هیوندای ۳ ساله  است و پس از آن نیز شرایط برای تولید خودروهای متنوع‌تری از این شرکت فراهم خواهد شد. اما هفته‌ی گذشته حسن اکبری، معاون فروش و بازاریابی این شرکت، در کنفرانس خبری اعلام کرد که خودروی هیوندای النترا نیز به دو خودروی i10 و i20 خواهد پیوست و از این پس این خودرو در کارخانه‌ی کرمان موتور مونتاژ خواهد شد.

 

کرمان موتور به‌عنوان واردکننده‌ی رسمی محصولات هیوندای در ایران، قیمت نهایی خودروی النترا تولید داخل را اعلام کرد.

امروز کرمان موتور طی بخشنامه‌ای اعلام کرد هیوندای النترا مونتاژ این شرکت با مدل ۱۳۹۷ با قیمت قطعی و نهایی ۱۴۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان پیش‌فروش خواهد شد.

اکبری پیش از این اعلام کرده بود که در سال آینده ۳ محصول جدید از هیوندای با نام‌های آزرا، کنا و i30 نیز توسط کرمان موتور به کشور وارد خواهد شد و به فروش خواهد رسید.

هیوندای النترا ۲۰۱۷

در حالی کرمان‌موتور قیمت ۱۴۸ میلیون تومان برای هیوندای النترا در نظر گرفته است که نسخه‌ی وارداتی آن که توسط دیگر واردکننده محصولات هیوندای به ایران یعنی شرکت آسان موتور وارد می‌شود، در مدل ۲۰۱۸ با قیمت ۱۶۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. باید منتظر ماند و دید آیا نسخه‌ی مونتاژشده با مدل وارداتی از لحاظ امکانات ایمنی و رفاهی در یک سطح قرار دارند یا تفاوت‌هایی بین این دو نسخه وجود خواهد داشت.

طی ماه‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت نرخ ارز و همچنین بسته بودن سامانه ثبت سفارش خودرو،‌ تمام خودروهای وارداتی با افزایش قیمت‌ چشمگیری مواجه شدند و خلأ شدیدی در بازه قیمتی ۱۵۰ میلیون تومان به چشم می‌خورد. در صورت مشابه بودن کیفیت خودروی مونتاژی در ایران با خودروی وارداتی به کشور و دارا بودن تمام امکانات و تجهیزات ایمنی و رفاهی، کرمان موتور می‌تواند از خلأ ایجادشده برای خودروهای بازه ۱۵۰ میلیون تومان کمال استفاده را ببردهو مشتریان زیادی به سمت خود جذب کند.

معاون فروش و بازاریابی شرکت کرمان موتور در ادامه از برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده جهت ورود ۳ محصول جدید هیوندای به ایران خبر داد. اکبری در این زمینه اعلام کرد:

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، ۳ خودروی هیوندای آزرا، هیوندای کنا و هیوندای i30 به‌زودی وارد کشور شده و به سبد محصولات کرمان موتور افزوده خواهند شد. خودروی آزرا با پیشرانه‌ی ۲.۴ لیتری نیز تا حداکثر ۱ ماه آینده وارد کشور خواهد شد.

هیوندای کنا Hyundai Kona 2018

هیوندای کنا

اکبری از مذاکره‌ی کرمان موتور با چندین شرکت معتبر خودروسازی اروپایی و حصول توافقات اولیه میان آن‌ها خبر داد و درباره ادامه‌ی همکاری با خودروسازان چینی اظهار داشت:

 دو خودروی جدید جک J4 و S3 طی ماه‌های گذشته به مجموعه‌ی محصولات کرمان موتور افزوده شده که با استقبال خوبی از سوی مردم و بازار مواجه شده‌اند. در مورد برند لیفان نیز صحبت‌های مفیدی در زمینه‌ی افزایش کیفیت این خودروها با شرکت چینی داشتیم و در حال کار در این زمینه هستیم.

معاون فروش و بازاریابی شرکت کرمان موتور در پایان از سرویس‌دهی ۵۷ نمایندگی کرمان موتور به محصولات هیوندای و ۱۶۰ نمایندگی به محصولات جک و لیفان در سراسر کشور خبر داد و اعلام کرد برنامه‌های جدیدی برای افزایش رضایت‌مندی مشتریان کرمان‌موتور از محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت در حال اجرا است. ایران جیب . عصرایران

اخبار مرتبط