قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌های داخلی – ۱۶ آبان
قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌های داخلی – ۱۶ آبان
5 (100%) 1 vote

قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌های داخلی – ۱۶ آبان

رسانه خودرو :: قیمت امروز ۱۰ خودرو از پرفروش‌ترین‌های تولیدات داخلی اعلام شد.

امروز خودروی سمند LX با قیمت ۳۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شده درحالی که قیمت این خودرو درب کارخانه ۳۰ میلیون و ۸۳۶ هزار تومان تعیین شده است.

همچنین سمند EF7 دوگانه سوز کلاس۱۰ در بازار به قیمت ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه شده درحالی که قیمت درب کارخانه ۳۳ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان تعیین شده است.

سمندEF7دوگانه سوز کلاس ۱۶ در بازار به قیمت ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه شده در حالی که قیمت درب کارخانه ۳۴ میلیون و ۱۹۵ هزار تومان تعیین شده است .

از انواع خودرو پژو نیز پژو ۴۰۵ SLX در بازار ۳۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و درب کارخانه ۳۱ میلیون و ۴۷۳ هزار تومان عرضه شده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار با قیمت ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و درب کارخانه ۳۸ میلیون و ۹۳ هزار تومان عرضه شده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز در بازار ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و درب کارخانه ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شده است.

دنا پلاس با موتور EF7 نیز در بازار با قیمت ۵۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و درب کارخانه ۴۸ میلیون و ۵۲ هزار تومان فروخته شده است.

پراید ۱۱۱سفید نیز در بازار به قیمت ۲۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و درب کارخانه با قیمت ۲۱ میلیون و۲۴۳ هزار تومان عرضه شده است.

۲۰۷ جدید اتوماتیک در بازار با قیمت ۵۲ میلیون  و.۲۰۰ هزارتومان درحالی که قیمت درب کارخانه ۴۷ میلیون و ۱۲۴ هزار تومان است.

رنو ساندرو اتوماتیک در بازار با قیمت ۵۳ میلیون و ۴۰۰هزار تومان و درب کارخانه با قیمت ۴۹ میلیون و ۹۰۰هزار تومان فروخته شده است.

تندر E2 اتوماتیک نیز در بازار  قیمت ۴۸میلیون و ۲۰۰هزار تومان و درب کارخانه ۴۷ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان فروخته شده است.

اخبار مرتبط