امضا تفاهم‌نامه همکاری ایران خودرو و هیوندای
 امضا تفاهم‌نامه همکاری ایران خودرو و هیوندای
5 (100%) 1 vote

 امضا تفاهم‌نامه همکاری ایران خودرو و هیوندای

رسانه خودرو ::  امضا قرارداد همکاری طراحی، توسعه، تولید و تامین سالانه ۴۰۰ هزار دستگاه گیربکس جدید میان هاشم یکه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و هاجین کیم مدیرعامل شرکت هیوندای پاورتک خبر خوشی برای صنعت خودرو ایران هست.قراردادی که امروز بین ایران‌خودرو و هیوندای پاورتک به امضا رسید از تفاهم نامه ۱۰ جانبه آبی پوشان جاده مخصوص کرج با سازندگان مشهور جهانی و داخلی قطعات و مجموعه های خودرو می باشد، که بین دو مدیر عامل به امضا رسید.
گروه صنعتی ایران خودرو قرارداد طراحی، توسعه، تولید و تامین سالانه ۴۰۰ هزار دستگاه گیربکس جدید اتوماتیک ۶ سرعته برای پلت‌فرم محصولات جدید را با شرکت هیوندای پاورتک امضا کرد. و و هیوندای پاورتک در راستای تولید و نصب جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک ۶ سرعته روی محصولات ایران‌خودرو، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
 بنا به اعلام شرکت ایران خودرو، قرار است به‌زودی جعبه‌دنده‌های ۶ سرعته اتوماتیک ساخته‌شده توسط شرکت هیوندای پاورتک روی محصولات ایران خودرو که بر اساس پلتفرم جدید این شرکت طراحی و ساخته خواهند شد؛ نصب شود. از سوی دیگر هدف از این قرارداد همکاری، دستیابی به سهم مناسب از بازار داخلی و صادراتی خودرو است. همچنین ایران خودرو اعلام کرد در خودروهای هیبریدی که قرار است در این شرکت تولید شود، از جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک جدید هیوندای استفاده خواهد شد.

امروز و طی مراسمی، قرارداد طراحی، توسعه، تولید و تأمین ۴۰۰ هزار دستگاه جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک ۶ سرعته برای پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو، بین این خودروساز ایرانی و شرکت هیوندای پاورتک به امضا رسید.

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد سومین قرارداد مهم و پسابرجامی، در قالب تفاهم‌نامه‌ی ۱۰ جانبه‌ی ایران خودرو با شرکت‌های معتبر و تراز اول جهانی در جهت ساخت و تأمین قطعات خودروهای داخلی این شرکت خودروسازی، امروز با حضور هاشم یکه زارع و جین کیم، مدیران عامل دو شرکت گروه صنعتی ایران خودرو و هیوندای پاورتک، به امضا رسید.

جعبه دنده

 

گروه صنعتی ایران خودرو قرارداد طراحی، توسعه، تولید و تامین سالانه ۴۰۰ هزار دستگاه گیربکس جدید اتوماتیک ۶ سرعته برای پلت‌فرم محصولات جدید را با شرکت هیوندای پاورتک امضا کرد.

 این قرارداد میان هاشم یکه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و هاجین کیم مدیرعامل شرکت هیوندای پاورتک امضا شد.

این سومین قرارداد از تفاهمنامه ۱۰ جانبه گروه صنعتی ایران خودرو با سازندگان جهانی و داخلی قطعات و مجموعه های خودرو است که بین مدیران عامل دو شرکت امضا شد.

گیربکس های شش سرعته اتوماتیک هیوندای بر روی پلت‌فرم های جدید گروه صنعتی ایران خودرو نصب خواهد شد.طبق اعلام ایران خودرو، هدف از امضای این قرارداد کسب سهم مناسب از بازارهای داخلی و صادراتی است و در آینده ایران خودرو به دنبال نصب گیربکس های اتوماتیک جدید بر روی خودروهای هیبریدی است.

شرکت هیوندای پاورتک سازنده سه میلیون و ۷۰۰ هزار دستگاه گیربکس اتوماتیک در سال است.شرکت هیوندای پاورتک یکی از بزرگ‌ترین سازندگان جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک به شمار می‌رود که سالانه بیش از سه میلیون و ۷۰۰ هزار دستگاه جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک تولید می‌کند و در اختیار خودروسازان جهانی قرار می‌دهد.

اخبار مرتبط