افزایش قیمت باورنکردنی محصولات سایپا
افزایش قیمت باورنکردنی محصولات سایپا
با رای دادن به این پست از مشاوره های ویژه ما بهره مند بشوید.

افزایش قیمت باورنکردنی محصولات سایپا

 

رسانه خودرو :: با توجه به اعلام  نمایندگی‌های فروش سایپا طبق جدیدترین بخشنامه هفت محصول سایپا از شنبه ۲۹ مهرماه ۹۶ هفت محصول سایپا شامل افزایش قیمت از یک میلیون تا پنج میلیون می شوند.طبق جدیدترین بخشنامه سایپا به نمایندگی‌های فروش این گروه خودروساز، قیمت ۵ محصول سایپا از امروز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ افزایش یافت که این رشد قیمت در مورد سراتو معادل ۵ میلیون تومان و در مورد چانگان معادل ۳ میلیون تومان است.

بنا به اظهارات رسمی شرکت خودروسازی سایپا، مدل‌های مختلف آریو S300، تیبا ۲، ساینا، چانگان CS35 و سراتو، حدود یک تا ۵ میلیون تومان، گران شدند.طبق جدیدترین بخشنامه سایپا به نمایندگی‌های فروش این گروه خودروساز، قیمت ۷ محصول سایپا از امروز شنبه ۲۹ مهرماه ۹۶ افزایش یافت.

بر اساس بخشنامه ابلاغی سایپا به نمایندگی‌های فروش این گروه خودروسازی، قیمت سراتو دنده اتوماتیک ۲۰۰۰ آپشنال از ۹۹ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان به ۱۰۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان رسیده است که رشد ۵ میلیون تومانی نشان می‌دهد.

همچنین قیمت سراتو دستی آپشنال از ۸۱ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان به ۸۶ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان افزایش یافته که نشان‌دهنده‌ی افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت این خودرو است.

در مورد سراتو دنده اتوماتیک ۲۰۰۰ سی‌سی باید به افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کنیم که از ۹۱ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان به ۹۶ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان رسیده است.

گروه سایپا همچنین قیمت چانگان را از ۶۶ میلیون و ۵۷ هزار تومان به ۶۹ میلیون و ۵۷ هزار تومان افزایش داده است که رشد قیمت ۳ میلیون تومانی در مورد این خودرو نشان می‌دهد.

در بخشنامه جدید سایپا، قیمت تیبا ۲ با افزایش یک میلیون تومانی همراه بوده و از ۲۷ میلیون و ۷۱۷ هزار تومان به ۲۸ میلیون و ۶۱۶ هزار تومان رسیده است.

در مورد ساینا شاهد افزایش قیمت ۹۰۰ هزار تومانی این خودرو هستیم؛ به‌طوری که قیمت آن از ۲۸ میلیون و ۵ هزار تومان به ۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

گروه سایپا، قیمت آریو دستی ۱۶۰۰ سی‌سی را یک میلیون تومان افزایش داده و قیمت جدید این خودرو ۴۹ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت آریو دنده اتوماتیک ۱۶۰۰ سی‌سی هم با افزایش یک میلیون تومانی به ۵۷ میلیون و ۸۱۵ هزار تومان رسیده است.

 

سایپا

منبع

اخبار مرتبط