اعلام شرایط فروش جدید تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا + فروش اقساطی (شهریور ۹۶)
اعلام شرایط فروش جدید تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا + فروش اقساطی (شهریور ۹۶)
با رای دادن به این پست از مشاوره های ویژه ما بهره مند بشوید.

رسانه خودرو :: شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران جدیدترین بخشنامه فروش خود را اعلام کرد. در این بخشنامه، شرایط فروش نقدی و تسهیلاتی جدیدی برای محصولات این شرکت درنظر گرفته شده است. در بخشنامه جدید تخفیف های نقدی، هدیه ویژه، بیمه بدنه یکساله رایگان، تحویل فوری و تسهیلات بدون کارمزد، شرایط فروش مشارکتی و… در نظر گرفته شده است.

پریوس، پرفروش ترین هیبرید دنیا
تویوتا پریوس یکی از پرفروش ترین خودروهای شرکت ایرتویا است. خودرویی که در بازارهای جهانی نیز با استقبال بسیار بالایی همراه بوده و به عنوان پرفروش ترین خودروی هیبرید دنیا شناخته می شود. در این بخشنامه خریداران محترم در شرایط نقدی از تخفیف نقدی ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومانی برای تیپ C و ۳ بهرمند خواهند شد. همچنین در بخشنامه جدید در شرایط اقساطی نیز خریداران می توانند از تسهیلات ۳۶ میلیون تومانی بدون کارمزد با بازپرداخت ۹ ماهه بهرمند شوند. ضمن آنکه تسهیلات ۷۲ میلیون تومانی با کارمزد ۱۸درصد و بازپرداخت ۱۸ ماهه نیز برای هر دو تیپ تویوتا پریوس در نظر گرفته شده است.

راوفور، شاسی بلند قدرتمند
شاسی بلند قدرتمند، تویوتا راوفور نیز در بخشنامه جدید با شرایط متنوعی بفروش می رسد. خریداران نقدی تیپ T3-V در این بخشنامه از یکسال بیمه بدنه رایگان به عنوان هدیه ویژه نقدی بهرمند خواهند شد و در صورت انتخاب شرایط اقساطی می توانند یکی از دو روش اقساط ۱۲ ماهه بدون کارمزد و اقساط ۲۴ ماهه با کارمزد ۱۹درصد را انتخاب نمایند.
تیپ T3-E نیز به عنوان دومین تیپ راوفور در این بخشنامه مشاهده می شود. خریداران تویوتا راوفور تیپ T3-E می توانند از دو روش اقساطی به صورت تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی بدون کارمزد با بازپرداخت ۸ ماهه و یا تسهیلات ۹۰ میلیون تومانی با ۲۱درصد کارمزد و بازپرداخت ۱۸ ماهه بهره مند شوند.
همچنین علاقه مندان می توانند در صورت تمایل جهت خریداری تیپ T3-E راوفور با شرایط خرید استثنایی به صورت دو مرحله “پرداخت اولیه” به شکل پرداخت اول در زمان ثبت نام و پرداخت دوم ۶۰ روز بعد ( دریافت چک در زمان ثبت نام) به همراه ۱۸% سود مشارکت و در زمان تسویه با انتخاب دو روش نقدی و یا اقساطی (برای مبلغ تکمیل وجه) اقدام نموده که در صورت انتخاب تسویه نقدی امکان بهره مندی از هدیه ویژه ایرتویا و در صورت انتخاب تسویه اقساطی از دو روش ۸ ماهه بدون کارمزد و ۱۸ ماهه با کارمزد ۲۱% بهره مند می شوند.

NX، شاسی بلند پرفروش
لکسوس NX به عنوان پرفروش ترین خودروی شاسی بلند لوکس کشور شناخته می شود. در این بخشنامه لکسوس NX200t در شرایط نقدی با هدیه ویژه بیمه بدنه یکساله رایگان بفروش می رسد. در بخشنامه جدید شاهد تغییر قیمت لکسوس NX300h هستیم. لکسوس NX300h فول EU (FP7) مدل ۲۰۱۷ هم اکنون با قیمت ۳۷۵ میلیون تومان بفروش می رسد. همچنین خریداران در صورت استفاده از شرایط اقساطی برای هر دو تیپ NX200t و NX300h می توانند از روش اقساط ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۱۲ ماهه بهرمند شوند.
البته خریداران تمامی خودروهای هیبرید نیز در شرایط نقدی و تسهیلاتی از هدیه ویژه ۷سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر گارانتی تعویض باتری ولتاژ بالای سیستم هیبرید بهره مند خواهند شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش ویژه خودروهای تویوتا جداول زیر را مطالعه نمایید.

فروش نقدی و اقساطی روفور؛ از ۲۹ مرداد تا تکمیل ظرفیت

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

 برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

فروش نقدی و اقساطی پریوس با تحویل فوری؛ از ۲۹ مرداد تا تکمیل ظرفیت

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

 برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

فروش مشارکتی پریوس و روفور؛ از ۲۹ مرداد تا تکمیل ظرفیت

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

 برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

فروش نقدی و اقساطی لکسوس NX؛ از ۲۹ مرداد تا تکمیل ظرفیت

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

 برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

فروش مشارکتی لکسوس NX؛ از ۲۹ مرداد تا تکمیل ظرفیت

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

 برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۳۴۵۱-۰۲۱ ایرتویا تماس بگیرید.

در بخشنامه ایرتویا آمده است:

۱٫ کلیه قیمت‌ها به تومان است.

۲٫ دریافت مبالغ خارج از بخشنامه تحت هر عنوانی غیر مجاز است.

۳٫ قیمت کل خودرو، با احتساب هزینه مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری و فیش عوارض ۱۰% اعلام شده است.

۴٫ هزینه بیمه شخص ثالث یک ساله کلیه خودروها به عهده شرکت است.

۵٫ کلیه مبالغ پرداختی بابت خرید خودرو فقط به نام و به حساب بانکی شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا واریز شود و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال واریز مبالغ به غیر را ندارد.

۶٫ در صورت تاخیر در تحویل خودرو، جریمه دیرکرد به کلیه مبالغ پرداختی توسط مشتری، اعم از پیش پرداخت و چک‌های اقساطی تعلق می‌گیرد و امکان عودت چک‌ها وتغییر زمان آن وجود ندارد.

۷٫ استفاده از تسهیلات موضوع این بخشنامه مستلزم تکمیل و تایید کلیه مدارک درخواستی شرکت لیزینگ طرف قرارداد است و در صورت عدم تایید مدارک، خریدار می‌تواند اقدام به خرید نقدی نماید و در صورت انصراف، وجه پرداختی عودت داده خواهد شد.

۸٫ نظر به اینکه انجام فرآیند شماره‌گذاری خودروها در شهر تهران توسط نماینده شرکت انجام می‌شود، خریداران در تهران باید در هنگام ثبت نام، کل هزینه‌های شماره‌گذاری و فیش عوارض  ۱۰% را پرداخت نمایند. در خصوص خریداران دیگر شهرها، با توجه به انجام فرآیند شماره‌گذاری در همان شهر، پرداخت مبلغ خودرو بدون احتساب هزینه‌های شماره‌گذاری و فیش عوارض ۱۰% و مطابق با رویه جاری خواهد بود.

۹٫ در فروش مشارکتی، قیمت نهایی خودرو در زمان تکمیل وجه و بر اساس قیمت فروش نقدی مطابق با بخشنامه روز تعیین می‌گردد.

۱۰٫ در زمان تکمیل وجه، سود مشارکت از قیمت نهایی خودرو کسر خواهد شد.

۱۱٫ در فروش مشارکتی لکسوس، سود مشارکت و تخفیف ویژه از قیمت نهایی خودرو کسر خواهد شد.

۱۲٫ تایید و ثبت قرارداد منوط به ارسال اسناد پرداختی و قرارداد به دفتر مرکزی است. بدیهی است تاریخ شروع قرارداد، تاریخ وصول پیش پرداخت خواهد بود.

اخبار مرتبط